Stringi damskie – do czego zakładać? Dostępne rodzaje

Square

Damskie stringi to jedna ze zdecydowanie najbardziej popularnych odmian kobiecych majtek. Stringi przez wiele pań uważane są za seksowną, romantyczną i zmysłową bieliznę, która nadaje się np. na romantyczne spotkanie z ukochanym i wyjście do restauracji. Warto jednak wiedzieć, że takie majtki śmiało można też łączyć z obcisłymi ubraniami. Jakie są dostępne rodzaje stringów oraz do czego konkretnie je zakładać?

Stringi damskie – pięć podstawowych typów

Godne podkreślenia jest to, że stringi damskie dzielą się obecnie na pięć podstawowych typów. Chodzi przede wszystkim o takie modele, jak:

  • stringi typu G – zdecydowanie najbardziej rozpowszechniona propozycja. W górnej części mają nieco więcej materiału, natomiast z tyłu posiadają jedynie cieniutki sznureczek,
  • stringi typu T – najbardziej seksowne, składające się z dwóch cienkich pasków,
  • stringi typu C – stringi o charakterze otwartym,
  • stringi typu V – z lekko podwyższonym stanem, z tyłu układają się w literkę V,
  • półstringi – odsłaniają pośladki i mają zabudowaną część górną.

Jak widać dopasowanie stringów damskich będzie uzależnione m.in. od kobiecych preferencji, wygody, charakteru wydarzenia oraz planów. Najpopularniejsze kolory omawianych majtek to niewątpliwie czerń, czerwień i biel.

Z czym łączyć stringi damskie? Podpowiedzi

Pozostało przeanalizować jeszcze jeden istotny aspekt – z czym łączyć damskie stringi? Na pewno można je zestawić z obcisłymi spódnicami i sukienkami, ale też z nieco bardziej formalnymi ubraniami i codziennymi spodniami. Więcej znajdziesz w https://messimo.pl/damskie-majtki-i-stringi/12,stringi.