Najmodniejsze damskie modele Vans – jakie wybrać?

Square

Marka Vans jednoznacznie kojarzy się z młodością. To nieodłączna cecha dzieci i młodzieży. Charakterystyką tych butów przypomina sneakersy Converse – typowych przedstawicieli zbuntowanych subkultur, takich jak punk czy hip-hop. Amerykańskie sneakersy były pierwotnie obuwiem przeznaczonym do jazdy na deskorolce lub BMX. Producent oferuje również sprzęt sportowy do jazdy na nartach i surfingu. Jakie są najmodniejsze  modele vans damskie?

Modne i wygodne Vans Slip – on

Trampki vans damskie slip-on (do kupienia pod tym linkiem) są lekkie, ponieważ nie mają języka ani sznurowadeł, które zwiększałyby grubość cholewki. Można je więc nosić do wąskich spodni i jeansów, a także do legginsów, spódnic i szortów. Gołe kostki lub skarpetki to dobry wybór. Jeśli sprawdziłeś kolekcję wsuwanych tenisówek Vans, wiesz, że żadne z nich nie jest zwyczajne. Są przeznaczone do codziennego życia, zabawy i aktywności, ale nie są zbyt poważne. Mogą przyciągać uwagę, kiedy je nosisz, ale to w porządku. Nie próbuj równoważyć tego wyrazistymi spodniami i koszulami – będziesz mieć za dużo. Niech buty przemówią same za siebie.

Klasyczne i podczadczasowe Vans Old Skool

Czarno-białe sneakersy damskie Vans Old Skool to z pewnością nie jedyna opcja kolorystyczna w portfolio marki. Choć Vans Old Skool kojarzy się głównie z monochromatycznymi sneakersami, świat tego modelu jest naprawdę kolorowy. Damskie Vans Old Skool są również dostępne w wersjach kolorystycznych, wykonane z różnego rodzaju materiałów lub pokryte kolorowymi kwiatowymi wzorami, często przyciągającymi wzrok letnim stylem.