Czy kupować buty Converse Chuck Taylor All Star?

Square

Dobrze wszystkim znany producent butów Converse stworzył nową linię klasycznego obuwia. Dany model nosi nazwę Converse Chuck Taylor All Star. Uniwersalne, lubiane wśród młodzieży i nie tylko buty rozpoznawalne na całym świecie. Wystarczy usłyszeć Converse, a od razu w pamięci wyskakuje nam legendarna gwiazdka na materiałowym tle. 

Co stoi za nazwą klasycznych butów?

All Star istnieją na rynku już od 100 lat! Jeżeli wierzyć legendom, to pierwszym nabywcom pary conversów stał się Charles „Chuck” Taylor. To właśnie ten młody koszykarz miał później wpływ na wygląd modelu All Star. Ambasador wprowadzał ulepszenia sportowych butów. Tak się stało, iż sportowe obuwie z czasem zdobyło popularność wśród gwiazd i młodzieży. 

Czym się wyróżniają?

Converse Chuck Taylor All Star to niezawodna klasyczna para butów, która pasuje niemal do wszystkiego. Nowocześnie wygląda w połączeniu z sukienkami, spódniczkami, trenczem. Dla zwolenników mniej rzucających się w oczy looków podpowiadamy, iż Converse można wkładać do dżinsowych spodni i szerokiej over-size bluzy. Wysokie buty powyżej kostki wyróżniają się swoim kształtem. Logo gwiazdki na wewnętrznej stronie butów rzuca się w oczy, co stanowi pewnego rodzaju promocję firmy.

Czy warto kupować converse?

Dana marka to gwarancja wysokiej jakości produktów wykonanych z mocnych materiałów, które przyjemnie się nosi nawet codziennie. Warto inwestować w dodatki, które będą służyć długie lata. Oto sławne gwiazdy, które nosiły Converse Chuck Taylor All Star:

  • Kurt Cobain,
  • Robert Plant,
  • Chuk Taylor.