Najpopularniejsze marki sneakersów na sezon 2022/2023

Square

Najpopularniejsze marki sneakersów na sezon 2022/2023

Sneakers to bez wątpienia najpopularniejszy typ obuwia naszych czasów. Rynek ten stale się poszerza, jednak śmiało można sklasyfikować kilku wiodących producentów grających pierwsze skrzypce w aktualnie panujących trendach. Jakie marki są aktualnie najbardziej rozpoznawalne? Obuwie których producentów jest najbardziej rozchwytywane w tym sezonie? Warto przyjrzeć się poszczególnym producentom i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Sneakers Nike

Nike to bez wątpienia marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Buty sneakers marki Nike są powszechnie znane i lubiane, a szeroki zakres modeli z pewnością jest w stanie wstrzelić się w rozmaite kryteria wymagań użytkowników obuwia z każdego sektoru społeczeństwa. Nie trzeba tutaj wymieniać konkretnych modeli – pewne jest, że sezon 22/23 przyniesie sporo nowości od Nike i marka ta będzie pokonywała wiele kilometrów chodników na całym świecie.

New Balance

Obuwie od New Balance jest znacznie młodsze niż ww. obuwie Nike, ale zyskało bardzo dużą popularność i niemal pewnym jest, że doskonale wypełni trendy nadchodzącego sezonu. Ten rodzaj obuwia sportowego łączy ze sobą szykowność i wszechstronność co wpłynęło na ogromną popularność marki i można śmiało spodziewać się ugruntowania pozycji na rynku w nadchodzących miesiącach.

Vans

Zamykając to zestawienie – nie sposób nie wspomnieć o ponadczasowych butach sneakers Vans. Jest to zdecydowanie ponadczasowe obuwie, które doskonale pasuje do rozmaitych outfitów. Niepohamowana popularność Vansów na całym świecie z pewnością nie wyhamuje w nadchodzącym sezonie, a szeroka oferta tych klaycznych sneakersów dalej będzie przykuwać uwagę sneakerheadów z całego świata.