Torebka dopasowana do sukienki

Square

Wiele kobiet ma z tym problem – jak dopasować torebkę do sukienki? Gdyby jeszcze tylko chodziło o jedną torebkę, ale kobieta ma ich ogromną ilość w swojej szafie. Nie oznacza to jednak tego, żeby do każdej sukienki posiadać inne torebki. Można jednak pomyśleć o tym, żeby kupić sobie kilka uniwersalnych modeli, które będzie można dopasować do różnych sukienek.

Eleganckie i nieco luźniejsze torebki

Na szczęście, markowe torebki damskie, oferowane są w różnych krojach, kolorach, ze wzorami lub bez. Kobiety nie powinny mieć problemu z tym, aby dopasować dla siebie pożądany model. O czym jednak powinny pamiętać podczas zakupów? M.in. o sytuacjach, podczas których torebka będzie najczęściej noszona. Co innego będzie zabierać się na zakupy do centrum handlowego, a co innego na wielki bankiet w pracy.

markowe torebki damskie

Torebki na różne okazje

Kopertówki na długim, delikatnym pasku, warto wybrać do sukienek eleganckich. Mogą to być takie torebki w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym. Do sukienek, jakie dedykowane są do pracy, warto wybrać nieco pojemniejszą torebkę – np. czarną ze złotymi wstawkami. Mogą to być jak najbardziej shopperki, ale w eleganckim wydaniu. Listonoszkę warto mieć ze sobą, m.in. podczas wypadu z przyjaciółkami, na kawę. Torebki do sukienek warto wybierać na zasadzie kontrastu, aby i ten skromny, ale funkcjonalny dodatek, został w odpowiedni sposób dostrzeżony przez inne osoby, na ulicy.