Marka promowana przez celebrytów – Calvin Klein

Square

Calvin Klein to firma produkująca bieliznę, odzież i perfumy. Jest to jedna z największych firm na świecie, założona przez amerykańskiego projektanta mody Calvina Kleina. Została założona w 1968 roku przez projektanta, który urodził się w Nowym Jorku w 1942 roku.

Marka skoncentrowana na celebrytach

Koncentracja Calvina Kleina na minimalistycznych projektach, wysokiej jakości materiałach i ponadczasowym stylu zaowocowała kolekcją, która jest wiodącym trendem w odzieży męskiej. Style marki są popularne wśród różnych osób, w tym celebrytów i modelek, które noszą ubrania podczas pokazów na wybiegach. Oryginalne ubrania marki Calvin Klein można dostać w sklepie Messimo.

Jakość i wygląd ubrań Calvin Klein

Materiały i styl spodni Calvin Klein są zwykle dopasowane, aby zapewnić maksymalny komfort i dopasowaną sylwetkę. Spodnie są zwykle wykonane z bawełny i poliestru i często są pokryte materiałem ochronnym, aby uzyskać efektowne wykończenie. Wraz z poliestrem, bawełną, nylonem i spandexem spodnie te są również pokryte materiałem ochronnym, który zapewnia im wyraziste wykończenie. Tkanina jest zwykle pokryta warstwą ochronną, aby zapobiec gnieceniu się.

calvin klein

Materiały użyte w bieliźnie Calvin Klein to mieszanka bawełny i elastanu, która zapewnia miękkość i gładkość, która jest jednocześnie wygodna i trwała. Konstrukcja bielizny składa się z rozciągliwego materiału, który pozwala na ruch. W pasie majtek znajduje się gumka, która jest wygodna i zapewnia lepsze wsparcie. Gumka znajduje się w takiej części, gdzie nie wcina się w skórę.

Marki pasków i portfeli Calvina Kleina składają się z wielu różnych stylów, kolorów i wzorów. Istnieje wiele różnych rodzajów pasków, w tym szerokie i wąskie, skórzane, płócienne, zamszowe, a nawet gumowe. Kategorie pasków wahają się od prostych do ozdobnych. Portfele składają się z różnych stylów, w tym klipsów klasycznych i krzyżowych.