Jakie bluzki dla dziewczynek są modne?

Square

Moda dziecięca, tak samo jak i ta przeznaczona dla dorosłych również kieruje się swoimi prawami. Pozwala ona swoim użytkownikom na zdecydowanie większą swobodę w dobieraniu krojów i kolorów. Mimo to, przy wyborze ubrań dla najmłodszych warto znać podstawowe trendy. Jakie bluzki dla dziewczynek są obecnie najbardziej na topie?

Róż

bluzki dla dziewczynki

Moda dziewczęca chyba nigdy nie zrezygnuje ze stawiania na kolor różowy. Chociaż obecnie jest on także całkiem popularny w szafach dorosłych i to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Różowe bluzeczki dla dziewczynek to modowy pewniak na każdą okazję. Najbardziej popularnymi aplikacjami są natomiast jednorożce, koty oraz tęcze. Do łask powróciły również motywy z klasycznych filmów Disneya, takich jak „101 Dalmatyńczyków”, „Mała Syrenka” czy „Piękna i Bestia”. Koszulki i bluzy z takimi nadrukami są również obecnie częstym widokiem w sklepach dla młodzieży i nastolatków. Prócz różu kolorami, na które warto postawić przy wyborze bluzek są wszelkie pastele. Dobrze prezentują się one w połączeniu z szarościami.

Krój

Przy wyborze bluzek dla dziewczynek warto zwrócić uwagę, by ich krój był jak najbardziej prosty. Odstające dodatki i falbanki często sprawiają, że dany strój staje się mało komfortowy dla dzieci. Z takiego założenia wychodzi również dzisiejsza moda dziecięca. Im wygodniejsza i dająca więcej swobody bluzka, tym lepiej. Oczywiście, jeżeli zdobienia sią delikatne i komfortowe, nie stanowią żadnego problemu.